Jaké nejčastější otázky trápí naše klienty?

Naši klienti se nás často ptají - tak co mám tedy jíst? Zkusili jsme už kdeco. Proč mi to doposud fungovalo a najednou s roky navíc to přestalo fungovat? Proč jsme mohli jíst, co jsme chtěli a k tomu přidat pohyb, a nepřibrali jsme? A najednou jíme méně, více se hýbeme a kila jdou nahoru? Jak máme vařit, aby to bylo zdravé a chutné pro celou rodinu? Kde nakoupit potraviny? Rady a vychytávky pro vaření potřebujeme znát pro sebe a svou rodinu? Jak ušetřit peníze za nákup potravin a čas strávený u plotny? Dozvěděli jste se, že máte vysoký tlak, cholesterol, diabetes, dnu, protože Vaše tělo řeklo STOP, už dále nemohu. Domů se vrátili s receptem na lék, který máte užívat, ale už Vám nikdo neporadil, jak se s tím máte sami srovnat, jak se stravovat, abyste si neublížili, aby Vaše tělo bylo opět zdravé? Víte, že to jak budete aktivní ve zralém a seniorském věku záleží jen na Vás samotných? Co svému tělu dáte, to Vám vrátí a naopak. Jak je důležitá strava v každém věku? ...že ne nadarmo se říká zdravé střevo = základ imunity a jeho osídlení správných bakterií Vám zaručí "pevný kořínek"? Jste unavení čím dál více než to bývalo? Nemáte už energii na koníčky, záliby, které Vás baví a naplňují? Nezáleží zda jste žena nebo muž, všichni postupně začneme řešit některou z daných otázek.

Položili jste si někdy také jednu z těchto otázek? Našli jste se sami v některé z nich nebo Vás zajímá odpověď na jiné otázky a chcete poradit, najít řešení pro sebe a své blízké?

Důležité je odhodlání a začít to řešit.

Základem je vstupní diagnostika, kde zjistíme, jak na tom Vaše tělo vůbec je. Probereme společně výsledky a zaměříme se konkrétně na to, co trápí přímo Vás.

Analýza těla

Poradíme Vám jak na to

Každý jsme jiný, každý potřebujeme jiný přístup, rady, ale i popovídat si s někým o tom, co Vás trápí, a s čím si nevíte rady. Internet je plný "chytrých" článků, ale....také se v nich ztrácíte a říkáte si, co je a co není pravda? Zkusíte několik "vyzkoušených" rad a výsledek nepřichází, zato Vaše vnitřní pohoda, radost ze života se ztrácí a ručička na váze jde stále nahoru!

Svěřte se nám, rádi Vám poradíme a pomůžeme najít správnou cestu.

Objednejte si první konzultaci ještě dnes

Vyplněním tohoto rezervačního formuláře se s Vámi spojí naše asistentka a domluví termín nezávazné konzultace zdarma.

Vybrat poradnu